Choď na obsah Choď na menu
 


Turnaje

Príspevky

Vianočný šachový turnaj Betliar 2017

1. 1. 2018

26197178_1710602458974591_2076819506_n.jpg

Za šachový klub GP sa turnaja v Betliari 30.12.2017 (pozvánka) zúčastnili dospelí aj mládež. Nižšie uvádzame aj výsledky hráčov zo šachového krúžku pri ZŠ Zlatá v Rožňave(*). Celkovo sa turnaja zúčastnilo 40 šachistov.

Juniori:

1. Mirko Chomiak - obhájil minuloročné 1. miesto (23.)

2: *Lukáš Szászák (24.)

3. *Tobias Koós (31.)

4. *Niko Doboš (33.)

5. *Matej Szaszák (36.)

6. Bianka Chomiaková (37.)

7. Patrik Fabián (38.)

8. *Tomáš Lukáč (39.)

Dospelí:

7. *Róbert Szaszák

40. Miroslav Chomiak st.

 

GPX mládeže 2017-18 a 2.kolo Šarišskej ligy - Vianočný turnaj Stropkov

1. 1. 2018

26175593_1709627689072068_125504168_n.jpg

V jednotlivých kategóriách sa žiaci z nášho klubu umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (4 súťažiace):
    • 2. miesto: Bianka Chomiaková (13.)
  • chlapci do 11 rokov (14 súťažiacich):
    • 8. miesto: Mirko Chomiak (17.)
 

Vianočný šachový turnaj o Zlatého pešiaka 2017 - Belá nad Cirochou

1. 1. 2018

p1070990.jpg

V jednotlivých kategóriách sa žiaci z nášho klubu umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (3 súťažiace):
    • 3. miesto: Bianka Chomiaková (27.)
  • chlapci do 11 rokov (8 súťažiacich):
    • 6. miesto: Mirko Chomiak (14.)
 

Vianočný turnaj mládeže v šachu 2017 - Cukráreň Mucko Bardejov

16. 12. 2017

25465599_1697583090276528_1831592040_n.jpg

Naši žiaci sa zúčastnili Vianočného turnaja mládeže v Bardejove, ktorý sa konal 16.12.2017 v cukrárni Mucko.

V jednotlivých kategóriách sa žiaci z nášho klubu umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (2 súťažiace):
    • 1. miesto: Bianka Chomiaková (16.)
  • chlapci do 11 rokov (13 súťažiacich):
    • 6. miesto: Mirko Chomiak (11.)

Turnaj je zaradený do súťaže Grand Prix Mládeže.

Sumárne výsledky v rámci GPX kategória chlapci do 11 rokov a dievčatá do 8 rokov.

Kompletné výsledky turnaja

 

REINTER GRAND PRIX v šachu Humenné 2017-18 - 2. kolo - 9.12.2017

11. 12. 2017

25105597_1690443364323834_1170942167_n.jpg

V jednotlivých kategóriách sa žiaci z nášho klubu umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (3 súťažiace):
    • 1. miesto: Bianka Chomiaková (32.)
  • chlapci do 11 rokov (23 súťažiacich):
    • 8. miesto: Mirko Chomiak (24.)
 

Košická žiacka liga jednotlivcov 3. kolo - 2.12.2017

11. 12. 2017

24337494_1683376945030476_167957570_n.jpg

V jednotlivých kategóriách sa žiaci z nášho klubu umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (5 súťažiacich):
    • 3. miesto: Bianka Chomiaková (45.)
  • chlapci do 11 rokov (22 súťažiacich):
    • 8. miesto: Mirko Chomiak (25.)
 

Školské majstrovstvá Košického kraja žiakov a žiačok ZŠ v zrýchlenom šachu 2017 - 1.12.2017

11. 12. 2017

24273043_1682334955134675_1081520795_n.jpg

Za klub ZŠ GP sa turnaja zúčastnili:

V kategórii jednotlivcov chlapcov (26 súťažiacich):

         19. Miroslav Chomiak (3) ZŠ Gemerská Poloma

      V kategórii jednotlivcov dievčat (13 súťažiacich):

         8. Bianka Chomiaková (3,5) ZŠ Gemerská Poloma

 

Šachový klub Gemerská Poloma sa zúčastnil 2. kola Košickej žiackej ligy jednotlivcov

19. 11. 2017

p1060604.jpg

V jednotlivých kategóriách sa naši žiaci umiestnili nasledovne:

  • dievčatá do 8 rokov (5 súťažiacich):
    • 1. miesto: Bianka Chomiaková
  • chlapci do 11 rokov (19 súťažiacich):
    • 12. miesto: Mirko Chomiak
    • 13. miesto: Patrik Fabián
 

Školské majstrovstvá okresu Rožňava žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 2017 - Výsledky

3. 11. 2017

p1060411.jpg

Víťazi turnaja:

- v kategórii jednotlivcov chlapcov:

1. Simon Tomi (7) zo ZŠ Štítnik

2. Tobias Koós (6) zo ZŠ Zlatá RV

3. Richard Sakal (5, Bhlz 29,5) z 8. ročného Gymnázia v RV.

      - v kategórii jednotlivcov dievčat:

1. Katarína Adamková (5) zo ZŠ Zakarpatská RV

2. Chiara Albertová (3, Bhlz 24) zo ZŠ Pionierov RV

3. Bianka Chomiaková (3, Bhlz 22,5) zo ZŠ Gemerská Poloma.

 

Školské majstrovstvá okresu Rožňava žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 2017 - Prihlásení hráči

28. 10. 2017

prihlaseni-hraci.png  Milí šachisti,

tu nájdete zoznam prihlásených hráčov na Školské majstrovstvá okresu Rožňava žiakov a žiačok v zrýchlenom šachu 2017.

Turnaja sa zúčastní 28 žiakov zo 6 škôl okresu:

1. ZŠ Gemerská Poloma, 2. ZŠ Zlatá RV, 3. ZŠ Zakarpatská RV, 4. ZŠ Pionierov RV, 5. 8. ročné gymnázium RV - 1. stupeň, 6. ZŠ Štítnik